Kamyonet Tente

kamyonet-tente-21-çadır center - tenteci

Monster

Kamyonet Tente

kamyonet-tente-18-çadır center - tenteci

Yıldız Koltuk

Kamyonet Tente

kamyonet-tente-11-çadır center - tenteci

212 Huzur

Kamyonet Tente

kamyonet-tente-9-çadır center - tenteci

Mobi Sünger

Kamyonet Tente

kamyonet-tente-8-çadır center - tenteci

Kamyonet Tente

Kamyonet Tente

kamyonet-tente-1-çadır center - tenteci

Kamyonet Tente

Kamyonet Tente

kamyonet-tente-6-çadır center - tenteci

Kamyonet Tente

Kamyonet Tente

kamyonet-tente-4-çadır center - tenteci

Mavi Kamyonet

Kamyonet Tente

kamyonet-tente-3-çadır center - tenteci

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

Kamyonet Tente

kamyonet-tente-2-çadır center - tenteci

Özgür İnşaat

Kamyonet Tente

 

Kamyonet Tente

Güneş, yağmur, rüzgâr gibi durumlardan korunmak için üretilen sistemlere tente denilmektedir. Tentenin ilk üretim amacı güneşten korunmak üzerinedir. Fakat zamanla daha kaliteli kumaşlar ve sistemler kullanılarak diğer etkenlerden de korunabilecek tenteler üretilmeye başlanmıştır. Pek çok farklı tente bulunmaktadır. Bu tende tiplerinden bazıları ev tipi olurken, bazıları endüstriyel anlamda da kullanılmaktadır. Ev tipi tenteler daha çok evlerin balkonlarında, çatılarında kullanılmaktadır. Endüstriyel anlamda üretilen tenteler ise işletmelerin önünde bulunan bahçe kısımlarında, mağazalarda, butiklerde, kullanılmaktadır. Tenteyi oluşturan parçalar sağlam bir kumaş ve demir veya ahşap aparatlardır.

Tente Çeşitleri

Farklı alanlarda kullanılan tentelerin araç üzerinde kullanılan modelleri de vardır. Kamyonet tente de bunlardan bir tanesidir. Özellikle nakliye alanında kamyonetlerden ciddi yardım alınmaktadır. Kamyonetler eşyaları bir yerden başka bir yere taşıyabilmek için aktif olarak kullanılmaktadırlar. Kamyonetler yolculuklarını yaptıkları esnada bazen güneş, bazen yağmur, bazen rüzgâr gibi etkenler olabilmektedir. Bu etkenlerden taşınan eşyayı koruyabilmek için ek aparatlardan yardım alınması gerekmektedir. Kamyonet tente de bu aparatlardan bir tanesidir. Kamyonetlerin üzerine tamamen gerilerek kurulan bu tente sistemi taşınan eşyanın her türlü kötü hava koşullarından korunmasını sağlamaktadır.

Kamyonet Tentesinde Kullanılan Kumaş

Tenteler kullanılacakları yer ve durumlar itibari ile kaliteli ve sağlam kumaşlardan yapılır. Özellikle kamyon tenteleri montaj ve demontaja maruz kalacakları için sağlam kumaştan ve montaj aparatlarından kullanılarak hazırlanır. Tente kumaşları genel olarak pamuk, akrilik iplik, polyester iplikten dokunmaktadır. Tenteleri monte edebilmek için de demir veya alüminyum aparatlar kullanılmaktadır. Kamyon tentelerinde aranan en önemli özellik tentenin sökülebilir takılabilir bir düzenek ile kurulmasıdır. Böylelikle ihtiyaç duyulmadığı zamanlarda tente kolaylıkla çıkarılıp katlanarak kenara kaldırılabilir. Kamyonet tentesi yaptırmak isteyenlerin bir diğer bekledikleri fayda ise satın almış oldukları tentenin araca montesinin firma tarafından yapılmasıdır. Birçok firma tente satışı ile beraber montaj işlemlerinde de müşterilerinin uygun olduğu vakitler yardımcı olmaktadırlar. Kamyonet tentesi ihtiyacınız olduğu zaman bu işi yapan firmalar ile iletişime geçerseniz herhangi bir sorun veya problem yaşamadan ihtiyacınız olan birçok farklı tente sistemi edinebilirsiniz. Konusunda uzman kadrosu ile İstanbul da hizmet veren Çadır Center, Kamyonet tente fiyatları konusunda uygun ödeme seçenekleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlar.

Mevsimsel değişmelerden etkilenmeden uzun yıllar araçlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz tente sistemlerimiz konusunda kendimizi güveniyoruz. Kamyonet tente modelleri konusunda firmamızdan daha önce hizmet alan müşterilerimize alt kısımdan ulaşabilirsiniz.