Körüklü Tente

koruklu-tente-11-çadır center

Hristo

Körüklü Tente

koruklu-tente-7-çadır center

Körüklü Tente

Körüklü Tente

koruklu-tente-5-çadır center

Mado

Körüklü Tente

koruklu-tente-4-çadır center

Körüklü Tente

Körüklü Tente

koruklu-tente-3-çadır center

A+ Gayrimenkul

Körüklü Tente

koruklu-tente-2-çadır center

Arnca

Körüklü Tente

koruklu-tente-1-çadır center

Big Yellow

Körüklü Tente

Çadır Center Tente şirketimiz tarafından üretilen ve değerli müşterilerimizin kullanımı için piyasaya sunduğumuz bir diğer tente modelimiz ise körüklü tentedir. Gerek kumaş kalitesi gerek ise kullanılan alüminyum ve diğer metal çeşitleri sayesinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerimiz arasındadır. Körüklü tente çeşidi tasarlarken kesinlikle kırılma veya paslanma yapmaması ve mekanlarınızda, evlerinizde veya iş yerlerinizde kullanım kolaylığı sağlaması açısından kullanım ömrünü uzatan, sağlamlık katan malzemeler kullandık. Dolayısıyla mekanizma ve kilit sisteminde herhangi bir arıza durumu yaşamanız söz konusu değildir. Titiz kullanım sağlandığı takdirde sizlere uzun yıllar kullanabilme imkanı verecektir.

Körüklü tente modelimizi evlerinizde pencere ve  balkon detayında, işletmelerinizde ve bilumum kullanılabilecek her yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çdır Center tarafından tasarlanan kaliteli ve kullanışlı iskelet yapısı ve görsel şölen sunan kumaş renkleri sizlere daha pratik ve konforlu bir hayatın kapılarını aralamaktadır.

Körüklü Tente modelimizin kullanımı çoğunlukla manueldir ve açma kapama işlemlerini tek hamleyle halledebilirsiniz. Müşterilerimizin bu ürünü seçmelerindeki bir diğer neden de bu açma kapama kolaylığıdır diyebiliriz. Tente sektörü içinde körüklü tente çeşitleri diğer modellere nazaran daha ekonomik ve daha işlevsel yapısı nedeniyle en çok satanlar grubunda uzun yıllar yerini korumaktadır.

Körüklü Tente

Körüklü tente genel olarak çok sert bir yapı malzemesi olan yapısı ile dayanıklı kumaş malzemeden üretilen tente modelinin uzun yıllar kullanılabileceğimizi biliyoruz. Bu tente modelinin kolay kolay bozulmayan bir iskelete sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ve bu sistemi doğru kullanırsanız size çok faydası olacaktır. Çok dayanıklı bir panjur olduğunu söylemekte de fayda var. Körüklü tenteler genel olarak pencere ve balkonlarda kullanılır. Ayrıca küçük işletmeler de bu ürünü fazlasıyla tercih ediyor. Bu model güçlü bir iskelet yapısına sahip olmasının yanı sıra görsel olarak çok şık görünen ve kullanım kolaylığı açısından diğer modellere göre kullanım açısından daha pratik bir modeldir. Almaya karar vermeden önce manuel mi yoksa otomatik mi kullanmak istediğinize karar vermelisiniz.

Körüklü Tente Sistemi

Körüklü tente modelinin körüklü sistemi sayesinde katlama mekanizması daha sağlıklı hale gelmektedir. Körük yapısı çok tercih edilse de sistem farklı gruplarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Bu sistem manuel bir mekanizmaya sahiptir ve kullanmakta hiçbir probleminiz olmaz. Böylece mağazayı tek bir hareketle açmak veya mağazayı tek bir hareketle kapatmak mümkündür. Bu körük yapısının en büyük avantajlarından biridir. Ayrıca bu tente modelinin diğer modellere göre daha uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Bu model yapısı sayesinde sektörünün en popüler grupları arasında yerini almaktadır.

Konfor açısından sorun teşkil etmediğinden tercih edilmektedir. Bu sistemler manuel veya otomatik panjur olarak üretilmektedir. Bu iki sistemden birini seçerek, en sevdiğiniz yaşam alanlarını tüm yaşam alanlarına çevirebilirsiniz. Otomatik panjur kullanımı daha popülerdir, özellikle zorluk yaratmaz ve pratikliği açısından diğer sistemlere göre daha fazladır. Çok kolay bir şekilde açılıp kapanabilir. Ayrıca, son derece güvenlidir. Körüklü tente otomatikleri de kullanıcı açısından sorun teşkil etmediğinden tercih edilmektedir.

Körüklü Tente Modeli

Körüklü tente modeli sayesinde dış mekânı kapalı bir ortama dönüştürebilir ve alanı mevsimsel sorunlardan koruyabilirsiniz. Yağmur, kar, rüzgâr vb. Doğal mevsimsel etkiler sevdiğimiz yerlere zarar verebilir. Bu nedenle bu ürün grupları sayesinde her mevsim güzel vakit geçirdiğimiz güzel ortamlardan faydalanıyoruz. Ayrıca körüklü tente grupları farklı seçenekleri sayesinde görsel olarak mekâna uyum sağlar, dekoratif ve şık bir ortamda keyifle zaman geçirmenizi sağlar. Özelliklerine bir göz atalım.

Körüklü tente ortak özelliği, sistem sayesinde katlama mekanizmasına sahip olmasıdır. Körük yapısı oldukça tercih edilen bir sistemdir. Bu sistem manuel mekanizmaya sahiptir ve kullanım sorunu yoktur. Böylece siz tek bir hareketle perdeyi açıp kapatabilirsiniz. Körük yapısı sayesinde kullanımı kolaydır. Ayrıca bu tentelerin fiyatları diğer modellere göre daha fazladır. Bu model yapısı sayesinde sektörün en popüler grupları arasında yerini almaktadır. Körüklü panjur modelleri ile her mevsim dış etkenlere karşı en sevdiğiniz alanları dış cepheye alabilir ve koruyabilirsiniz.