Körüklü Tente

koruklu-tente-11-çadır center

Hristo

Körüklü Tente

koruklu-tente-7-çadır center

Körüklü Tente

Körüklü Tente

koruklu-tente-5-çadır center

Mado

Körüklü Tente

koruklu-tente-4-çadır center

Körüklü Tente

Körüklü Tente

koruklu-tente-3-çadır center

A+ Gayrimenkul

Körüklü Tente

koruklu-tente-2-çadır center

Arnca

Körüklü Tente

koruklu-tente-1-çadır center

Big Yellow

Körüklü Tente

KÖRÜKLÜ TENTE

Çınar Tente şirketimiz tarafından üretilen ve değerli müşterilerimizin kullanımı için piyasaya sunduğumuz bir diğer tente modelimiz ise körüklü tentedir. Gerek kumaş kalitesi gerek ise kullanılan alüminyum ve diğer metal çeşitleri sayesinde kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerimiz arasındadır. Körüklü tente çeşidi tasarlarken kesinlikle kırılma veya paslanma yapmaması ve mekanlarınızda, evlerinizde veya iş yerlerinizde kullanım kolaylığı sağlaması açısından kullanım ömrünü uzatan, sağlamlık katan malzemeler kullandık. Dolayısıyla mekanizma ve kilit sisteminde herhangi bir arıza durumu yaşamanız söz konusu değildir. Titiz kullanım sağlandığı takdirde sizlere uzun yıllar kullanabilme imkanı verecektir.

Körüklü tente modelimizi evlerinizde pencere ve  balkon detayında, işletmelerinizde ve bilumum kullanılabilecek her yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çınar Tente tarafından tasarlanan kaliteli ve kullanışlı iskelet yapısı ve görsel şölen sunan kumaş renkleri sizlere daha pratik ve konforlu bir hayatın kapılarını aralamaktadır.

Körüklü Tente modelimizin kullanımı çoğunlukla manueldir ve açma kapama işlemlerini tek hamleyle halledebilirsiniz. Müşterilerimizin bu ürünü seçmelerindeki bir diğer neden de bu açma kapama kolaylığıdır diyebiliriz. Tente sektörü içinde körüklü tente çeşitleri diğer modellere nazaran daha ekonomik ve daha işlevsel yapısı nedeniyle en çok satanlar grubunda uzun yıllar yerini korumaktadır.