Kasetli Tente

Kasetli Tente – 1

Kasetli Tente

Tam kasetli tente ve yarım kasetli tente modelleri vardır. Lüks villa tentesi olarak kullanılan en kaliteli tente sistemleridir.

KASETLİ TENTE

Tüm dünyanın modern çağda kullandığı ve Çınar Tente tarafından üretilip siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulan kasetli tente modelimiz şık tasarımı ve kasetli sistemiyle dış mekanlarınıza estetik katmaktadır. Kullanıcılarımızın kasetli tente modelini daha çok tercih etmelerinin sebebi; doğa şartlarından tam koruma sağlaması ve bakım, onarım ihtiyaçlarını en aza indirgemesidir. Kasetli tente çeşidimizin çalışma mekanizması ise tente kumaşını kasetin içine rulo gibi sarmasıdır. Bu sayede rulo olarak düzenli sarılan tente kumaşı uzun yıllar kullanılabilir duruma gelmektedir. Bu kapalı aynı zamanda açılabilir  kasetli tente modeli her iki durumda da müşterilerimize şık bir görüntü vermektedir.

Çınar Tente tarafından üstün teknoloji ve kaliteli kumaş kullanılarak dizayn edilen kasetli tente ürün çeşitlerimiz, konseptinize uygun olarak seçeceğiniz alüminyum ve tente kumaşı tercihlerinizle dış mekanlarınıza ve çeşitli kullanım alanlarınıza oldukça anlamlı bir ferahlık katacaktır. Tasarımcılarımızın zarif dokunuşları iş yerlerinizin değerini daha da artıracak ve kasetli tente çizgilerinin farkını her anlamda derinden hissedeceksiniz. Mekanlarınıza kasetli tente modellerimizinden kaynaklı gölgenin getirdiği ferahlık ile günlük yaşantınız daha konforlu hale gelecektir.