Balon Tente


Balon Tente

Balon Tente Sistemleri

Şık tasarımları ve benzersiz özellikleri ile hayatımızın bir parçası haline gelen tente sistemleri, kendi arasında farklı model ve çeşitleri ile güneş ışınlarından ve yağışlardan koruma amaçlı ev ve işyerlerinde kullanım için en ideal ürünlerdir. Özel renk seçeneklerine sahip kumaşlar su geçirmez ve güneş ışınlarından kaynaklı yıpranmaz özellikte üretilmektedir. Uygulanacak alanın renk ve dekorasyonuna uygun olarak farklı desen seçenekleri ile uygulayabileceğimiz, tamamen el işçiliğine dayalı balon tente sistemleri güneş yansıtmalarından korunmak için manuel veya uzaktan kumanda sistemi ile yönetilebilir olmasından dolayı oldukça caziptir.

Balon Tente Sistemleri ; Otel, Mağaza girişleri ve Avmlerde kullanımı estetik yönden dikkat çekici ve güzel görünümünden kaynaklı bir durumdur. Çadır Center farklı tasarımlara sahip ürün seçenekleri ile balon tente sistemleri konusunda İstanbul’un birçok ilçesinde hizmet vermektedir. Gölgeleme konusunda oldukça profesyonel bir tasarıma sahip olması nedeniyle dış alanlarda hizmet veren mekanlar için tercih edilebilir.

Görünüm olarak yarım daire şeklinde olan balon tentelerin üzerinde yer alan kumaşlar dikkat çeken desenli malzemelerden üretilir. Ayrıca tente üzerine logo veya tanıtım amaçlı baskı yapılması da mümkündür. Uygulaması ve montajı oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşen tente sistemimiz ortama, görsel yönden zengin bir görüntü elde edebileceğiniz şekilde her geçen gün geliştirilmektedir. Sabit veya hareket edilebilir balon tenteler kullanım alanları ile yaygın bir hale gelmiştir.

İstanbul Balon tente imalatı ve montajı konusunda tecrübeli ekibimiz ile günün her saati doğru ve profesyonel bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Balon Tente Özellikleri Neledir ?

Farklı kumaş seçenekleri ve uzun süreli dayanıklılığı ile balon tenteler, özellikle dış mekanlarda uygulanan, yağış güneşinden koruma özelliğine sahiptir. Farklı renkler, alanınızı daha çekici ve favori hale getirecektir. Su geçirmez ve dayanıklı olan kumaş seçenekleri, dışarıda görüldüğünde birçok kişinin dikkatini çekmektedir.

Balon tentelerin oldukça geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Mevsimsel değişmelerden etkilenmeden yaz ve kış aylarında farklı avantajlar sağlar. Biriken yağmur sularının dışa atılması için özel bir mekanizmaya sahiptir. Sektörde uzun yıllar en iyi bildiğimiz tente sistemleri konusunda müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi genişletmekteyiz.

Yuvarlak ve geniş bir tasarıma sahip olan balon tenteler, pencere ve mağaza girişlerinde tek veya birden fazla kullanım için uygundur. Dekoratif yapısı ve estetik görünümü ile işyerleri girişleri ve balkonlarda kullanabileceğiniz ürünümüz garantili olarak sunulur.

Balon Tente Fiyatları

Uygulanacak alan ebat ve ölçülerine göre, seçeceğiniz kumaş sonrası fiyatlar belirlenir. Bazı müşterilerimizin tahmini fiyat talep edebilmektedir. Çadır Center firması olarak istanbul’un tüm ilçelerinde ücretsiz keşif ve projelendirme hizmetlerimiz sayesinde hızlı bir şekilde balon tente fiyatını öğrenebilirsiniz.

Firmalar tarafından sizin için özel önlemler alınıyor ve özenle üretim gerçekleştiriyor. Genel olarak söz verilen tarih ve saatte gelinmektedir, ürünlerinizin montajını aynı gün içerinde yapılmaktadır. Uzun yıllar sektörde olmamız ve müşterilerimizin isteklerini önemsememiz kaliteli bir marka haline gelmemize etkendir. Uygun ödeme seçenekleri ile İstanbul balon tente firması olarak her zaman memnuniyetinizi önemsiyoruz.

Balon Tente Hangi Alanlarda Kullanılır ?

Mağaza girişleri, Cafe ve Restoranlar, evin balkon, pencere ve teraslarında da isteğe göre kullanılabilir. Üst kısımda yer alan model ve referanslarımızı ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Gelişen teknoloji ve tente konusunda ortaya çıkan yenilikleri yakından takip ederek, uzun yıllar dayanıklılığını koruyan ve kolay bir şekilde kumaş değişimi yapılan balon tente konusunda hizmet alan müşterilerimize özel bakım ve onarımlara özel %25 indirimli fiyat seçenekleri sunuyoruz.