Karpuz Tente

Çadır Center ; Modern Teknolojinin en yeni ürün seçeneklerini kullanarak, tente sistemleri konusunda dayanıklı ve uzun ömürlü karpuz tente üretimi ve montajı konusunda İstanbul’un tüm ilçelerinde profesyonel hizmet vermektedir. Garantili ve kullanıcı dostu, her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz karpuz tente modelleri, tasarımları ile uygulanan alanın daha fazla dikkat çekmesine olanak sağlamaktadır. Tente ve Branda üreticisi olarak uzun yıllar istanbul’da hizmet vermiş olan firma, müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirdiği çalışmalarda, zamanında montaj ve uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Karpuz Tente

Güneş ışınları ve yağışlar başta olmak üzere mevsimsel değişmeler ile ortaya çıkan sorunlardan koruma amaçlı uygulanan tenteler kaliteli ve uzun ömürlüdür. Günümüz koşullarında tente konusunda oldukça fazla model ve kumaş seçeneği bulunmaktadır. Tente çeşitleri arasında ekonomik ve şık görünümü ile her alanda yaygınlaşan karpuz tente sistemleri, karpuz dilimlerinin görüldüğü gibi kanopilere verilen isimdir. Müşterilerin kaliteli kumaşlarla yapılan bu tenteleri yer yer yağmurdan, yaz aylarında güneş ışınlarından etkilenmemek için tercih etmektedir. Bunun dışında mekanı daha güzel ve şık göstermek isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Karpuz tente tasarımları, tente çeşitleri arasında popüler olan ürünler arasındadır.

Karpuz tenteler akrilik kumaştan yapılan tentelerdir, ayrıca karpuz tentelerde kullanılan kanvas kumaşı güneş ve yağmur gibi mevsimsel hava koşullarına dayanıklı kumaştır. Karpuz tenteler neredeyse tamamı elektrostatik toz boyadan imal edilmektedir. Küçük işletmeler için en çok önerdiğimiz modellerden biri olan karpuz tentesi, enine veya boyuna çubuklarla sabitlenen bir duvar modelidir. Oval yapısı dikkat çeker. Diğer tente modellerine göre görsel anlatımı daha fazla olan bu modelin en büyük avantajı her mevsim kullanım rahatlığı sunmasıdır.

Karpuz tente kullanım alanları nelerdir? Karpuz tentesi kullanım alanı fazla olan tente çeşitlerinden biridir. Zarif görünümü ve geniş yüzeylerde olabilmesi, kullanım alanlarını arttırmaktadır. Ayrıca kullanım alanlarıyla uyumluluğun sağlanması açısından renkli olarak üretilebilmesi tercih sebebidir. Mağazalar, restoranlar, alışveriş merkezleri, oteller, kafeler karpuz modellerinin en çok kullanıldığı alanlar arasındadır. Bu konumlara ek olarak ürünler, pencerelerin giriş yollarında kullanıma da uygundur ve görünümü güzelleştirir. Bu alanlar için tente kumaşı ihtiyacı olan müşterilerin firmaya ulaştıktan sonra lokasyona göre satış noktalarına göre firma tarafından üretilip teslim edilmektedir.

Alınan siparişlerin zamanında teslim edilmesinin en büyük nedenleri, üretim kalitesinde malzemeler kullanmak, kurulumu kolay karpuz tenteler üretmek ve uygun fiyat politikasıdır. Ayrıca firma seçerken profesyonel kadro ve mekana uygun ölçüler alarak uygun tente imalatı yapılması büyük önem taşımaktadır.

Şık ve Estetik bir görünüm için modern tente kumaşları yırtılma ve yıpranmalara karşı oldukça dirençlidir. Kar ve Yağmur birikintilerini üzerinde barındırmayan bir mekanizmaya sahiptir.

Oldukça fazla tente çeşidi olmasına rağmen, karpuz tente sistemleri daha geniş alanlara kolaylık monte edilebilir. İşlevsellik ve kullanım olarak en ideal ürün kategorisinde yer almaktadır. İstanbul karpuz tente sistemi konusunda sizlere İstanbul’un birçok ilçesinde doğru ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Karpuz Tente Fiyatları

Müşterilere sunulan karpuz tente fiyatları, tentelerin ebat, özellik ve modeli gibi detaylara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak ürünlerde sunduğumuz fiyatlarda önceliğimiz her zaman kaliteli ürünleri sizlere sunmaktır.

Ölçümlerden sonra malzeme seçimleri de müşteriye verilen bilgilere göre yapılır. Aynı zamanda karpuz tentelerin kumaş seçenekleri oldukça fazladır ve bu yüzden müşteri tarafından tarafından kumaş ve aksesuarların belirlenmesi ile beraber fiyatlandırma yapılır. 1,2 iş günü içerisinde üretilir.